ikonka raczki

O NAS

Benmar sp. z o.o. to nowoczesna, odpowiedzialna społecznie i dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. Siedzibą firmy jest Białystok, a obszar działania wykracza daleko poza granice województwa podlaskiego.

 

Dzięki wdrażanej strategii rozwoju firmy, zakładającej dywersyfikację prowadzonych działań biznesowych oraz mądre inwestowanie, Benmar odnotowuje stały wzrost obrotów, umacniając tym samym swoją pozycję.

 

Kluczowe w przyjętej filozofii działania są partnerskie stosunki z kontrahentami, wyjątkowe traktowanie każdego przekraczającego progi Benmaru klienta i rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań finansowych. Taka postawa wobec otoczenia to istotny element budowanego wizerunku i zdobytej reputacji.

 

W wyniku prowadzonych zintegrowanych działań marketingowych oraz działalności na rzecz społeczności lokalnej, rośnie znacznie i rozpoznawalność marki Benmar. Mamy przyjemność wspierać jeden z symboli regionu - klub piłkarski Jagiellonia Białystok. Sponsorowanie "żółto - czerwonych" to jednak tylko niewielki wycinek podejmowanych działań społecznych.

 

Głównym potencjałem Benmaru są ludzie, którym firma zawdzięcza swoją pozycję. Rozumiemy potrzebę inwestowania w zasoby kadrowe. Mądrze zarządzany, podnoszący kwalifikacje i zadowolony ze swojej pracy personel to trwały fundament dla budowy stabilnego i odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa.

                                                                

 

AKTUALNOŚCI:

- Zapytanie Ofertowe:

Oprogramowanie do Zarządzania magazynem i transportem

Zapraszamy do składania oferty cenowej na nabycie licencji - Oprogramowanie do Zarządzania magazynem i transportem

Termin składania ofert: 21 grudnia 2017 r.

 

Zapytanie ofertowe

 

Nasze trzy Filary działalności:
ikonka
Sprzedaż detaliczna:
prowadzona bezpośrednio w oparciu o sieć pięciu nowoczesnych i komfortowych marketów budowlanych o łącznej powierzchni ekspozycyjno-handlowej ponad 10,5 tys m2, zlokalizowanych w Białymstoku przy ul.Ks. J. Popiełuszki 117 i ul.42 Pułku Piechoty 8, a także w Łapach, Białej Podlaskiej i Piszu.
ikonka
Sprzedaż hurtowa:
obsługujemy inwestorów z terenu północno-wschodniej oraz wschodniej Polski. Dysponujemy własnym magazynem wysokiego składowania oraz flotą samochodów dostawczych o różnej ładowności. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej znanych i popularnych wśród klientów produktów.
ikonka
Eksport:
z satysfakcją odnotowujemy naszą obecność na rynkach zagranicznych. Stale współpracujemy z kontrahentami z państw Europy Wschodniej, a przede wszystkim z Litwy, Białorusi, Rosji i Kazachstanu, dostarczając naszym wschodnim partnerom najwyższej jakości materiały budowlane i produkty wykończeniowe.