Narzędzia Elektronarzędzia

3M - amerykańska firma prowadząca działalność produkcyjną i handlową w pięciu gałęziach biznesowych. Filia 3M w Polsce została założona na początku lat 90-tych XX-go wieku i na dzień dzisiejszy posiada 4 ośrodki produkcyjne. Benmar posiada w swojej ofercie głównie materiały eksploatacyjne oraz artykuły BHP tego producenta. Produkty 3M to również bardzo szeroka gama taśma klejących, folii i akcesoriów. Marka znana i lubiana na całym świecie, jest jednym z liderów w wymyślaniu praktycznych rozwiązań dla domu i biura. Na swoim koncie posiada wiele cennych patentów, ułatwiających życie każdemu z nas.

AGRO-WIKT - ojczysta firma istniejąca na rynku od lat 70-tych. Zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń rolniczych oraz betoniarek. ARGO-WIKT dystrybuuje swoje produkty do ponad 1000 składów budowlanych w kraju, a także zajmuje się ich eksportem do krajów wschodniej Europy. Tym co wyróżnia narzędzia i elektronarzędzia AGRO-WIKT od konkurencji, jest ich staranne wykonanie, przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnych cen. Narzędzia tej firmy bardzo dobrze spisują się w użytkowaniu domowym, jak i wtedy, kiedy są wykorzystywane na potrzeby firmy budowlanych, remontowych itp.  

producent Blue Dolphin Tapes

Blue Dolphin Tapes

http://bluedolphin.pl

BLUE DOLPHIN - marka producenta profesjonalnych taśm malarskich i ochronnych, oraz narzędzi malarskich i ściernych. Narzędzia i akcesoria tej marki są nieodzowne podczas przeprowadzania każdego remontu, obejmującego wykonanie nowych powłok malarskich. Taśmy przeznaczone typowo do tego celu, posiadają specjalny klej ułatwiający bezpieczne usunięcie taśmy, bez ryzyka zerwania farby. Praca z procesjonalnymi narzędziami Blue Dolphin jest znacznie szybsza i przyjemniejsza, a jednocześnie oszczędza niepotrzebnych nerwów i wykonywania poprawek.

FISKARS - firma "dinozaur" z Finalndii, jej początki sięgają 1649 roku. Przetwórstwo rud żelaza i miedzi, produkcja silników parowych... oraz sztućców i innych dóbr AGD, które znamy do dziś. Nie sposób kilkusetletniego istnienia Fiskars'a ująć w paru zdaniach, zainteresowanych czytelników kierujemy tutaj: http://www.fiskars.pl/O-nas/Nasza-tradycja. Firma produkuje wysokiej jakości narzędzia ręczne, przeznaczone do prac o najwyższym stopniu zaawansowania i intensywności. Wyróżniają się solidnością, ergonomicznością i użyciem wysokiej jakości materiałów.

GRUPA TOPEX - polska firma oferująca narzędzia, elektronarzędzia oraz materiały eksploatacyjne. Produkty TOPEX'u charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Firma TOPEX gości w wielu polskich domach, pod postacią wkrętaków, młotków, kluczy oraz wielu innych narzędzi. Narzędzia TOPEX sprzedawane są zarówno jako pojedyncze produkty, jak również w poręcznych i wygodnych w użytku kompletach. Znakomicie sprawdzają się do okazjonalnego użytkowania w domu, jak również niezbyt intensywnych prac warsztatowych. Atrakcyjna cena jest jednym z głównych powodów, wpływających na ich popularność.

HARDY - znani z narzędzi oraz akcesoriów do remontu i budowy: pędzle, kuwety, kielnie, szpachle, wałki, rolki, rękawice, drabiny itd. Wysokiej jakości i solidne narzędzia to coś, bez czego żaden remont nie może się obejść. Firma HARDY dostarcza narzędzia zarówno do użytku domowego, chętnie kupowane i stosowane przez majsterkowiczów, jak również narzędzia dla profesjonalistów, wykonane ze specjalnie wzmacnianych materiałów, zdolnych przenosić jeszcze większe obciążenia. Solidność i doświadczenie to jedne z podstawowych cech, którymi firma Hardy się wyróżnia.

HITACHI - japoński koncern technologiczny, który jest znany na całym świecie. Produkty Hitachi są dostarczane dla wielu branż. Benmar ma w swojej ofercie część profesjonalnych elektronarzędzi tego producenta. Elektronarzędzia Hitachi już od wielu lat plasują się w ścisłej czołówce najchętniej kupowanych elektronarzędzi na rynku. Starannie przemyślane projekty, wykorzystanie bardzo wytrzymałych materiałów oraz wiele przydatnych i usprawniających pracę funkcji, to podstawowe zalety, którymi elektronarzędzia Hitachi zyskują lojalność i sympatię swoich nabywców.

INTER-S - dystrybutor narzędzi malarsko-budowlanych o zasięgu krajowym. Od niedawna wprowadzili do obrotu profesjonalne narzędzia pod marką MOTIVE, które szybko zyskały uznanie w oczach klientów. W firmie Benmar mają Państwo do wyboru bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment wyrobów marki Inter-S. Narzędzia ręczne przeznaczone do różnego typu prac budowlanych i remontowych, znakomicie sprawdzą się w rękach profesjonalisty, jak również każdej innej osoby, która z ich pomocą zechce wykonać remont własnego mieszkania.

producent IRWIN Tools

IRWIN Tools

http://irwin.pl

IRWIN - ponad 100-letni producent i dostawca narzędzi dla profesjonalnych użytkowników. Znany wcześniej jako American Tool Company. Marka IRWIN jest rozpoznawalna na całym świecie, a narzędzia tej firmy chętnie wybierane przez firmy. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na solidną budowę i wykonanie. Narzędzia IRWIN projektowane są z myślą o intensywnym użytkowaniu, a do ich wytworzenia stosuje się specjalnie selekcjonowane materiały, dające gwarancję długiego i bezpiecznego użytkowania, nawet w najtrudniejszych warunkach.

KLINGSPOR - producent bardzo dobrej jakości wyrobów ściernych oraz do cięcia materiałów. Rolki i papiery ścierne, ściernice, tarcze do cięcia itp. Prace w drewnie, przygotowanie ścian pod malowanie i wiele innych prac remontowych, budowlanych oraz warsztatowych może wymagać użycia papierów ściernych. Akcesoria marki Klingspor dostępne są w ofercie naszego sklepu w bardzo dużym wyborze oraz konkurencyjnych cenach dla każdego klienta.

LAHTIPRO - marka firmy PROFIX, producent odzieży i obuwia roboczego z nastawieniem na ich jakość w ekstremalnych warunkach oraz przy okazji modne wzornictwo. Bezpieczeństwo podczas pracy wymaga stosowania odpowiedniej jakości odzieży, przystosowanej do używania w trudnych warunkach pracy. Buty ze specjalnie wzmacnianymi noskami, spodnie z ociepleniem i rękawice występujące w dużym wyborze modeli, to tylko niewielka część asortymentu firmy LAHTIPRO, dostępnego w naszym sklepie.

LAHTIPRO - marka firmy PROFIX, producent odzieży i obuwia roboczego z nastawieniem na ich jakość w ekstremalnych warunkach oraz przy okazji modne wzornictwo. Bezpieczeństwo podczas pracy wymaga stosowania odpowiedniej jakości odzieży, przystosowanej do używania w trudnych warunkach pracy. Buty ze specjalnie wzmacnianymi noskami, spodnie z ociepleniem i rękawice występujące w dużym wyborze modeli, to tylko niewielka część asortymentu firmy LAHTIPRO, dostępnego w naszym sklepie.

producent NORTON SAINT GOBAIN

NORTON SAINT GOBAIN

http://abrasives.pl

NORTON SAINT GOBAIN - lider światowego rynku materiałów ściernych dla wszelkich gałęzi przemysłu, a także i prac domowych. Projektowanie i wytwarzanie produktów Norton odbywa się według najwyższych standardów jakościowych w celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa i komfortu odbiorcom końcowym. Jeżeli potrzebne są Państwu zaawansowane materiały ścierne, przeznaczone do pracy w domu lub firmie, zapraszamy do korzystania z naszych usług. Znajdą u nas Państwo bardzo szeroki asortyment produktów, wyróżniających się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

PRO - krajowy producent narzędzi budowlanych takich jak poziomice czy łaty murarskie. Wraz z rozwojem technologicznym wprowadza także do obrotu najnowsze narzędzia pomiarowe  laserowe czy też cyfrowe. Narzędzia firmy PRO prezentują wysokie standardy wykonania, które nie byłyby możliwe do osiągnięcia gdyby nie wieloletnie doświadczenie firmy w tej branży. Narzędzia firmy PRO są bardzo lubiane przez profesjonalistów i amatorów, którzy doceniają je za atrakcyjną cenę i solidność wykonania. W przypadku zakupu tych narzędzi, można mieć pewność że posłużą one bardzo długo.

PROLINE TOOLS - marka firmy PROFIX, oferująca narzędzia ręczne na potrzeby profesjonalistów jak i amatorów. Każdy znajdzie coś dla swoich potrzeb i będzie zadowolony. Narzędzia ręczne takie jak piły, klucze, młotki, wkrętaki i inne powinny znajdować się na wyposażeniu każdego domowego warsztatu. Posiadając je, wykonanie jakiekolwiek pracy, montażu czy naprawy jest znacznie szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. Przyjazne dla klienta ceny są jednym z powodów, aby pomyśleć o nowym wyposażeniu dla swojej podręcznej skrzynki narzędziowej.

STALCO - rodzimy dostawca narzędzi i technik zamocowań. Asortyment przeznaczony dla amatorów jak i profesjonalistów, nie pomijając jego wysokiej jakości. Właśnie za sprawą tej jakości, akcesoria Stalco szybko zyskały uznanie w oczach klientów. Plasują się na liście najczęściej kupowanych mocowań, idealnie radząc sobie z przenoszeniem nawet największych obciążeń, bez ryzyka że mogą im nie podołać. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo mocowania Stalco różnego typu – wkręty, śruby, haki i specjalistyczne mocowania dla płyt gipsowo-kartonowych, styropianu i pozostałych.

STANLEY - amerykańska marka znana chyba wszystkim majsterkowiczom. Szeroka gama produktów od narzędzi ręcznych poprzez systemy mocowania, aż do elektronarzędzi. Charakterystyczne żółto-czarne logo przez wiele osób jest uznawane za synonim najwyższej jakości narzędzi. Posiadanie ich na swoim wyposażeniu daje pewność, że jakakolwiek praca oczekująca na wykonanie, zostanie zrealizowana szybko i bez zbytecznych kłopotów. Gwarantuje to wieloletnie doświadczenie firmy, połączone ze sprawdzonymi technikami i patentami produkcyjnymi.

TRYTON - kolejna marka firmy PROFIX. Tym razem dotycząca wysokiej klasy elektronarzędzi, dedykowanych profesjonalistom, jak również lubiącym sprawdzoną jakość użytkownikom indywidualnym. Wiertarki, szeroki wybór pił, szlifierek i innych precyzyjnych elektronarzędzi, pozwoli Państwu wykonać nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane prace w bardzo krótkim czasie. Elektronarzędzia firmy Tryton dostępne są ofercie sklepu Benmar w niezwykle dużym wyborze oraz konkurencyjnych cenach detalicznych.