Materiały Budowlane

BELLA-PLAST to polska firma produkująca profile z tworzyw sztucznych. Oferta obejmuje profile do systemów ociepleń, profile do zabudowy gipsowo-kartonowej, profile do mokrego tynku, profile dylatacyjne do gresu czy profile dystansowe do klinkieru.

BUDMAT to polski producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych: blacho-dachówek modułowych, blacho-dachówek ciętych na wymiar, blach na rąbek stojący, trapezowych czy falistych. Oprócz pokryć dachowych oferuje również wszystkie niezbędne elementy do wykończenia dachu, np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe czy podsufitkę, a także profile do płyt gipsowo-kartonowych.

Firma Cemex skupia się przede wszystkim dostarczanie klientom rozwiązań oraz produktów, które są niezbędne, by  zaspokoić wszelkiego rodzaju potrzeby budowlane ludzi z całego świata. W Polsce jest to jeden z najpopularniejszych  producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. W ofercie firmy Cemex znajdziemy też chemię budowlaną oraz domieszki chemiczne do betonu. Wszystko najwyższej jakości, co zapewnia trwałość na długie lata.

EUROWOOL to producent izolacji cieplnej i akustycznej w przystępnych cenach. Szklana wełna tej marki pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno natomiast cieszy się dość dużym zainteresowaniem.

FINNFOAM to systemem izolacji cieplnej. Płyty XPS marki Finnfoam mogą być stosowane jako termoizolacja fundamentów, podłóg, dachów i ścian.

Foveotech proponuje swoim klientom doskonałe i zarazem często unikatowe rozwiązania, które są oparte na najwyższej jakości tynkach dekoracyjnych. Firma wychodzi naprzeciw swoim konsumentom, dlatego przygotowała dla nich bogatą gamę kolorystyczną sowich produktów.

Foveotech proponuje nie tylko tynki czy farby fasadowe, ale też podkłady gruntujące pod tynki, zaprawy klejące do przyklejania styropianu czy wełny mineralnej, siatki podtynkowe i wszelkiego rodzaju dodatki.

Isover to firma, która stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. W związku z tym od lat pracuje nad ulepszaniem swoich produktów. Wyszukuje nowych trendów nie odcinając się od tradycji.

Firma oferuje wysokiej jakości materiały izolacyjne. Produkty tej marki służą m.in. do docieplania dachów skośnych, płaskich, stropodachów, ścian zewnętrznych, fundamentów czy posadzek. Materiały Isover są też stosowane do izolacji kominków, urządzeń technicznych oraz instalacji. Produkty tej firmy były wykorzystywane w wielu obiektach architektonicznych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

 

W ofercie firmy IZOBAU znajdziemy standardowe oraz pasywne płyty styropianowe marki Lubau  dzięki którym skutecznie docieplimy zarówno ściany jak i podłogi. Pasywny styropian (grafitowy) zapewni nam podwyższoną odporność termiczną.

IZOHAN to rodzima firma zajmująca się produkcją materiałów do hydroizolacji. W ofercie firmy znaleźć można m.in. rozpuszczalnikowe i wodne produkty do hydroizolacji, ekologiczne preparaty do izolacji pomieszczeń mokrych, tarasów, zbiorników na wodę, ścieków, preparaty do renowacji i odgrzybiania, kleje, piany poliuretanowe, membrany PVC, gonty oraz bitumiczne materiały rolowe.

IZOLEX to polska firma zajmująca się produkcją materiałów do hydroizolacji. W ofercie firmy znajdziecie Państwo m.in. izolacje i hydroizolacje na bazie wody oraz rozpuszczalnikowe, uszczelniacze i zaprawy uszczelniające, impregnaty, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, preparaty do renowacji i odgrzybiania oraz kleje i piany poliuretanowe.

IZOLMAT to marka solidnych i sprawdzonych rozwiązań hydroizolacyjnych do dachów, fundamentów, balkonów i tarasów. Znajdziemy tu papy wierzchniego krycia, papy zgrzewalne podkładowe, papy specjalne, papy tradycyjne wierzchniego krycia i podkładowe, gonty bitumiczne.

producent KNAUF INSULATION

KNAUF INSULATION

http://knaufinsulation.pl

KNAUF INSULATION to jedna z wiodących marek w branży izolacyjnej. W ofercie znajdziemy izolację z wełny szklanej, wełny kamiennej, polistyrenu ekstrudowanego, polistyrenu ekspandowanego, poliuretanu oraz izolację z wełny drzewnej i cementu a także produkty z gipsu włączając płyty gipsowo-kartonowe, tynki, listwy kierunkowe oraz podkłady posadzkowe z płyt gipsowo-kartonowych i inne produkty budowlane takie jak płytki sufitowe, metalowe kształtowniki walcowane oraz specjalne systemy tynkowania ścian.

NEXLER to jedna z marek wchodzących w skład grupy ATLAS która zrzesza także IZOHAN i IZOLMAT. W ofercie firmy znaleźć można m.in. papy wierzchniego krycia, papy zgrzewalne podkładowe, papy specjalne tj. papa mostowa, samoprzylepna i renowacyjna oraz gonty bitumiczne.

PFLEIDERER to wiodący producent materiałów dla przemysłu meblarskiego w Europie. W szerokiej ofercie znajdziemy między innymi różnorodne płyty wiórowe i pilśniowe np. MFP, OSB.

PREFBET jest czołowym producentem najwyższej jakości betonu komórkowego, betonu towarowego i wyrobów betonowych. W ofercie znajdziemy, płytki, bloczki gładkie, bloczki pióro wpust, elementy stropowe i nadproży, ergobloczki, termobloczki, pustaki szalunkowe, pustaki stropowe, belki stropowe, elementy drogowe czy ogrodzeniowe.

Rigips, to ceniony producent płyt gipsowo-kartonowych i systemów do suchej zabudowy wnętrz. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala firmie na wytwarzanie trwałych i solidnych materiałów, które będą służyły latami. Rigips może poszczycić się wieloma sukcesami na rynku budowlanym m.in. to właśnie ten producent wprowadził innowacyjne profile ULTRASTIL, które szybko zaczęły cieszyć się niesłabnącą popularnością.

Rigips jest też nastawiony na czystość środowiska, dlatego dba o przestrzeganie wszelkich norm. Produkty, które wytwarza są robione z naturalnego kamienia.

ROCKWOOL to światowy lider w produkcji mineralnej wełny skalnej. Ta niepalna izolacja oparta  na skale wulkanicznej idealnie nadaje się do ocieplenia poddasza, izolacji dachów płaskich, ocieplenia ścian zewnętrznych, akustycznej izolacji ścian działowych czy ocieplenia podłogi i stropu.

producent Silikaty - Białystok

Silikaty - Białystok

http://silikaty.com.pl

SILIKATY BIAŁYSTOK to czołowy producent silikatowych materiałów budowlanych w północno- wschodniej Polsce. Znajdziemy tu cegły silikatowe białe i kolorowe, bloczki drążone, płytki elewacyjne, kształtki gładkie oraz łupane, wapno hydratyzowane, cegły i bloczki wapienno- piaskowe.        

SINIAT to wiodący producent materiałów do suchej zabudowy. W bardzo szerokiej ofercie znajdziemy płyty gipsowo-kartonowe, płyty cementowe, profile, akcesoria do suchej zabudowy, klapy i drzwi rewizyjne a także gipsy szpachlowe, gładzie, masy gotowe, kleje, tynki, środki gruntujące czy preparaty do płyt cementowych oraz szeroką gamę systemów specjalnych.

SOLBET jest liderem oraz największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Marka Solbet to nie tylko beton komórkowy. Firma oferuje także chemię budowlaną w postaci zapraw, tynków czy klejów.

Najlepsze płyty styropianowe? Jak tak – to tylko Styropmin. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów izolacyjnych, takich jak: styropiany pasywne, ognioodporne, perymetryczne, ekstrudowane, laminowane, do ogrzewania podłogowego czy akustyczne.
Ma własne laboratorium badawcze, które dba o wysoką jakość wyrobów na każdym etapie ich powstawania. Producent dba o to, by jego oferta pozostawała konkurencyjna i wyróżniała się najlepszą jakością.

Budomat to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca materiały budowlane i wykończeniowe. W ofercie firmy znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do budowy, remontu czy wykończenia wnętrz. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom m.in. artykuły elektryczne, metalowe, ogrodnicze, chemię budowlaną , elektronarzędzia, materiały ścienne i sypie i wiele, wiele innych. Doświadczenie i ciągłe podążanie za budowlanymi trendami sprawiają, że marka ma mnóstwo zadowolonych klientów. 

URSA to działający na rynku polskim od 20 lat lider w produkcji materiałów do izolacji termicznej i akustycznej. Obecnie Ursa jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych.

Firma WIENERBERGER zajmuje się przede wszystkim produkcją ceramicznych pustaków konstrukcyjnych. Dodatkowo oferuje ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych i z tworzyw sztucznych oraz ceramiczne i betonowe bruki. Kluczowe produkty to: Porotherm – Ceramiczne pustaki, stropy i nadproża, Koramic – Ceramiczne dachówki i akcesoria oraz akcesoria techniczne, Terca – Cegły, kształtki i płytki klinkierowe oraz gotowe mieszanki zapraw.