Farby Lakiery

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA Jest czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.  Posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości farby wewnętrzne (farby lateksowe, satynowe oraz akrylowe), emalie do drewna i metalu oraz kleje i lakiery. Starannie skomponowana formuła produktów firmy Śnieżka gwarantuje, że wykonane z ich pomocą powłoki malarskie charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na działanie różnego typu czynników atmosferycznych. Dzięki temu należą do jednych z najchętniej kupowanych.

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewno, wypełniające ich dom klimatem ciepła i przytulności. Jest dla tych, którzy szukają bezpiecznych produktów wysokiej jakości. Farby i lakiery VIDARON nadają się do stosowania na zewnątrz, między innymi do malowana ławek, płotów i innych drewnianych elementów, narażonych na ciągłe działanie czynników atmosferycznych.

Magnat – marka, posiadająca w ofercie szeroką gamę wewnętrznych tynków dekoracyjnych oraz wysokiej jakości farby emulsyjne (ceramiczne, lateksowe). Wykorzystując wysokiej jakości farby Magnat, znacznie łatwiej wykonać idealnie kryjące powłoki malarskie na każdym rodzaju tynku. Bardzo duży wybór kolorów to jeden z wielu argumentów, dla których farby tej firmy należą do jednych z najczęściej wybieranych na rynku. Dostępne są również w ofercie firmy Benmar, dlatego gorąco je Państwu polecamy zarówno do użytku w swoim domu, jak i do stosowania w prowadzonej przez siebie firmie.

Azko Nobel to międzynarodowy koncern uznawany za światowego lidera jeśli chodzi o producentów materiałów wykończeniowych. Działa w ponad 75 krajach. W Polsce swoją markę buduje od prawie 25 lat.
Azko Nobel Jest cenionym partnerem dla przedsiębiorców zajmujących się produkcją podłóg drewnianych, okien, drzwi, mebli domowych i ogrodowych, paneli drewnianych i tworzyw sztucznych najwyższej jakości.
W ofercie Azko Nobel znajdziemy wszelkiego rodzaju produkty potrzebne przy wykańczaniu wnętrz m.in. bejce, lakiery, emalie, systemy klejowe, lazury itp.

Altax to marka z trzydziestoletnią tradycją na rynku polskim, specjalizująca się w ochronie i dekoracji drewna, która sukcesywnie rozszerza swoje portfolio (m.in. o produkty do metalu, betonu, czy tynku). Szeroka gama nowoczesnych produktów skierowana jest do klientów oraz specjalistów, którzy cenią rozwiązania profesjonalne i zarazem łatwe w zastosowaniu, gwarantujące ochronę i trwałość na wiele lat. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonych farb ochronnych i impregnatów, których producentem jest znana firma, to produkty Altax znakomicie nadają się do tego zastosowania. W szerokim wyborze dostępne również w naszym sklepie.

Polska firma wytwarzająca ponad 260 różnych produktów. Są to międzyinnymi farby wodne, rozpuszczalnikowe i proszkowe oraz pasty barwiące, lakiery, grunty, impregnaty, kleje dyspersyjne polimerowe, rozpuszczalnikowe kauczukowe i polimerowe, bezrozpuszczalnikowe epoksydowe, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb i klejów, pianki montażowe PU oraz wiele innych. Farby Anser nadają się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Bezpieczna wodna formuła farb zapewnia najwyższe bezpieczeństwo ich użytkowania i możliwość niemal natychmiastowego korzystania z pomieszczeń, bez obaw o nieprzyjemnych zapach farby.

BONDEX, to duńska marka wysokiej jakości środków do ochrony i dekoracji drewna, której historia i doświadczenie sięgają już ponad 100 lat. Wybierając starannie selekcjonowane produkty Bondex, można mieć pewność że czekająca do wykonania praca zostanie zrealizowana w 100 procentach, a jej efekt będzie satysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszego sklepu dostępne są produkty Bondex występujące w bardzo dużym wyborze i zawsze konkurencyjnych cenach.

Domalux – producent oferujący lakiery do parkietów najwyższej jakości. Sukces osiągnął dzięki wprowadzeniu ponad 20 lat temu jednoskładnikowego lakieru do parkietów, który odniósł wielki sukces na polskim rynku. Jest to jedna z najczęściej wybieranych marek jeśli chodzi o produkty do pokrycia drewna.
Domalux oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów: lakiery różnego rodzaju, farby ftalowe do malowania podłóg, podkłady do malowania drewnianych posadzek, wypełniacze do szczelin i niewielkich ubytków drewna czy rozcieńczalniki.

producent Dekoral - Drewnochron

Dekoral - Drewnochron

http://drewnochron.pl

Drewnochorn to jedne z najpopularniejszych w Polsce marek oferujących produkty do ochrony oraz dekoracji drewna. W ofercie firmy znajdziemy m.in. impregnaty doskonale nadające się do malowania np. płotów, altanek, budynków gospodarczych, okien, drzwi czy ogrodzeń.
Drewnochron oferuje także oleje do drewna, lakierobejce, pokost lniany – wszystko najwyższej jakości zapewniające długoletnią trwałość pokrytych powierzchni. Jest to niewątpliwy ekspert w swojej dziedzinie, który podąża za trendami dotyczącymi dekoracji i ochrony drewna.

Farby do wnętrz i na zewnątrz marki Dulux spełnią największe oczekiwania dotyczące urządzania domu. Niezwykłe kolory inspirowane najpiękniejszymi zakątkami świata jakie oferuje marka pozwolą nadać każdemu pomieszczeniu wyjątkowy i atrakcyjny wygląd. Trwałość i niezawodność produktów nadały firmie Dulux miano światowego lidera w tej dziedzinie.
Farby Dulux łączą w sobie trwałość, praktyczność i piękno na długie lata. Wachlarz produktów jest tak szeroki, że marka zadawala najbardziej wymagających konsumentów, którzy zawsze do niej wracają.

Marka z tradycjami od 1879 roku. Zdobyła zaufanie dzięki:
• niezmiennie wysokiej jakości produktów,
• szerokiemu asortymentowi produktowemu,
• wprowadzjąc sprawdzone rozwiązania.

Farby Nobiles w dalszym ciągu są chętnie kupowane przez Polaków, a składa się na to ich duży wybór oraz bardzo ciekawa paleta kolorów. Wybierając farby Nobiles, klient dokonuje trafnego zakupu, zarówno pod względem otrzymanej ceny, jak i łatwości stosowania. Polecamy farby Nobiles, które są również dostępne w stałej ofercie naszego sklepu.

PPG Industries – to czołowy producent wyrobów lakierowych dla przemysłu. Bogata oferta produktowa oraz wytwarzanie wszystkich wyrobów w oparciu o własną technologię sprawiają, że konsumenci chętnie sięgają właśnie po tę markę.

Firma, jako jedna z nielicznych oferuje m.in. materiały do poziomego znakowania dróg. Wśród oferowanych przez nią produktów znajdziemy także wyroby do Coil Coatingu – metody nanoszenia powłoki lakierowej na metalową taśmę przy użyciu specjalnego rodzaju walców. Firma oferuje też farby proszkowe oraz szeroki wachlarz lakierów na niemalże wszystkie powierzchnie.

 

Miłośnicy drewna na całym świecie pokochali też markę Sadolin. Jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o zabezpieczenie drewna wewnątrz oraz na zewnątrz i zapewnienie mu piękna na długie lata. Wśród produktów oferowanych przez firmę Sadolin znajdziemy lakierobejce, lazury, oleje do drewna czy impregnaty.
Wieloletnie doświadczenie i wyznawanie zasady, że drewno zasługuje na wyjątkowe traktowane jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości produktów Sandolin.

Monto, czyli specjalistyczne produkty w przystępnej cenie. Producent farb i lakierów od ponad 50 lat działa w tej branży dostarczając wysokiej jakości farby wewnętrzne, farby fasadowe, emalie do drewna, metalu oraz środki mające na celu zabezpieczenie i dekorację drewna.
Monto jest liderem w swojej dziedzinie skupiający się na wysokiej jakości produktów, które są eko (powstają na bazie wody). Bogata oferta pozwala bez problemu na znalezienie odpowiedniego dla siebie produktu.