Elektryka Oświetlenie

Abilite, czyli źródło światła jakiego dotąd nie widziałeś. Oferuje artykuły  oświetleniowe  LED, najpopularniejszej obecnie energooszczędnej technologii. Pora zapomnieć o zwykłych żarówkach. Produkty Abilite to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu – służą przez wiele lat, więc zapomnij o zapasowych żarówkach, które wciąż trzeba wymieniać. Firma oferuje także taśmy LED w szerokim asortymencie kolorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. Abilite proponuje także oświetlenie specjalizowane, oprawy rastrowe i hermetyczne, naświetlacze i retrofity.  

ACAR S.A. - firma działa w branży elektrycznej i elektrotechnicznej od 1990 roku. Oferta firmy to produkcja własna przedłużaczy elektrycznych, przewodów przyłączeniowych, listw zasilających oraz dystrybucja wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego.

Nowoczesne lampy w przystępnej cenie, właśnie to proponuje firma Azzardo. Firma wie, jakie modele nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Wychodzi naprzeciw konsumentom i wciąż powiększa swój asortyment w kolejne propozycje, które wielokrotnie zapierają dech w piersiach. Skupiają się też na najwyższej jakości produktów. W ofercie Azzardo znajdziemy m.in. lampy wiszące, stołowe, techniczne, podłogowe,  kinkiety, plafony – a więc wszystko czego potrzebujemy by urządzić i oświetlić nasz dom czy mieszkanie.

producent Candellux Lighting

Candellux Lighting

http://candellux.pl

CANEDELLUX LIGHTING – minęły czasy, że światło ma jedynie rozjaśniać wszystko wokół. Teraz lampy, żyrandole, a nawet żarówki mają też za zadanie ozdabianie naszych wnętrz czy ogrodów. I Candellux Lighting doskonale o tym wie. Firma dąży do tego, by móc spełniać oświetleniowe marzenia i wymagania każdego konsumenta. Podąża za oświetleniowymi trendami nie zapominając przy tym o tradycji. To sprawia, że oferta wciąż wzbogaca się w nowy, wyjątkowy asortyment, który łączy w sobie piękno i użyteczność.

GLOBO - Globo Handels GmbH została założona w 1998 roku z siedzibą w Austrii.Posiada własną sieć oddziałów dystrybucji na Słowacji, we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Serbii. Asortyment obejmuje ponad 2.000 elementów: nowoczesne lampy sufitowe, lampy ścienne, podłogowe, stołowe, oświetlenie zewnętrzne, lampy solarne.

producent Ideus Sp. z o.o.

Ideus Sp. z o.o.

http://ideus.pl

IDEUS Sp. z o.o. -  firma założona w 2011r. Oferuje produkty z branży oświetleniowej: oprawy punktowe, oprawy punktowe led, lampki wtykowe, naświetlacze, źródła światła. . Obecnie  proponuje wyroby uznanych producentów firm Strühm i Horoz. Proponowane wyroby cechuje ciekawe wzornictwo, dobre parametry użytkowe oraz przystępna cena.

producent Kanlux S.A.

Kanlux S.A.

http://kanlux.pl

KANLUX S.A. jest numerem jeden wśród firm oferujących oświetlenie w Polsce. W swojej ofercie ma ponad 1300 propozycji. Asortyment jest tak bogaty, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Dla Kanlux oferuje niebanalne świetlne akcenty dekoracyjne, które sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe. Firma proponuje też osprzęt elektroinstalacyjny i aparatury modułowe. Łączy nowatorstwo z funkcjonalnością, czym od lat zachwyca swoich konsumentów.

producent Kontakt Simon S.A.

Kontakt Simon S.A.

http://kontakt-simon.com.pl

KONTAKT-SIMON S.A. - producent przede wszystkim osprzętu elektroinstalacyjnego w skład którego wchodzą: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Łączą one funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

LEMIR - polski producent oświetlenia. Oferuje bogaty zbiór ponad 1500 wzorów żyrandoli, zwisów, plafonów, listew, kinkietów, a także lamp stołowych i podłogowych. Oferta zawiera również specjalistyczne oświetlenie, takie jak kinkiety obrazowe oraz punktowe kinkiety ledowe. Wszystko "Made in Poland". Wyroby wykonywane są ze stali, mosiądzu, stopu ZNAL oraz drewna.
Do obróbki wykończeniowej stosowana jest technika mosiądzowania, patynowania, chromowania, niklowania i lakierowania.

producent Markslöjd Lighting Group

Markslöjd Lighting Group

http://markslojd.pl

Markslöjd Lighting Group  to jedna z najpopularniejszych firm oświetleniowych w Europie Północnej. Proponuje oświetlenie różnego rodzaju do wszystkich wnętrz. Charakteryzuje się unikatowymi wzorami, które nadadzą szyku każdemu miejscu, w którym zostaną zamontowane. Przedsiębiorstwo nie tylko wie co jest modne, ale też tę modę kreuje, za co kochają je klienci z całego świata.

producent NOWODVORSKI Lighting

NOWODVORSKI Lighting

http://lampynowodvorski.pl

NOWODVORSKI Lighting - jest firmą rodzinną, założoną 1994 r.. Do 2011r. działała pod nazwą TECHNOLUX. W ofercie posiada ponad 2,5 tysiąca modeli: lampy nowoczesne, klasyczne, witrażowe, lampy z postaciami Disneya, reflektorki, lampy do łazienki, lampy na zewnątrz.

Sprzęt elektryczny najwyższej jakości? Jeśli tak – to tylko Ospel. Firma zna wszystkie tajniki związane ze swoją branżą, śledzi trendy i wsłuchuje się w głosy klientów. Dlatego jest w stanie oferować konkurencyjne produkty, które są trwałe i efektownie wyglądają. W asortymencie Ospel znajdziemy łączniki i gniazda podtynkowe i nadtynkowe, dzwonki, gongi, wtyczki, puszki, rozgałęźniki oraz wszelkiego rodzaju akcesoria elektroinstalacyjne.

POLMARK - firma istnieje od 1993 r.. Od początku działalności specjalizuje się w wytwarzaniu osprzętu elektrycznego, w skład którego wchodzą: gniazda, łączniki, puszki, przedłużacze, rozgałęźniki, wtyczki, oprawki, łaczniki kołyskowe i przelotowe, lampy warsztatowe, trzymaki kablowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów spełniają wszystkie wymagania, co do jakości i klasy asortymentu oferowanego przez firmę.

TB Energy oferuje najnowocześniejsze, wysokiej jakości rozwiązania oświetleniowe opierające się na technologii XXI wieku, czyli diody LED. Rozwiązania te są niezwykle oszczędne i bardzo trwałe. Trwałość oferowanych przez firmę produktów sięga nawet 9 lat (gdyby żarówki świeciły bez przerwy). Firma stawia na jakość swojej oferty i dba o zadowolenie klienta. TB Energy wciąż się rozwija, proponowane przez firmę produkty zyskują coraz większą popularność w Europie. Jej klientami są największe światowe przedsiębiorstwa.