Nasze markety

Benmar przy ulicy Ks. J. Popiełuszki 117 w Białymstoku

Kierownik Marketu:

Marcin Arciszewski
tel: 85 663 79 38
kom: 48 501 225 301
marcin.arciszewski@benmar.com.pl

Materiały budowlane i chemia:

Mariusz Zawadzki
48 506 307 155
mariusz.zawadzki@benmar.com.pl
Marcin Arciszewski
tel: 85 663 79 38
kom: 48 501 225 301
marcin.arciszewski@benmar.com.pl

Glazura i terakota:

Adam Jankowski
tel: 85 663 7937
adam.jankowski@benmar.com.pl

Farby / Lakiery:

Cezary Mazurkiewicz
tel: 85 663 79 40
cezary.mazurkiewicz@benmar.com.pl

Dział sanitarny:

Tomasz Kudzinowski
tel: 85 663 79 37
kom: 48 519 130 599
tomasz.kudzinowski@benmar.com.pl

Wentylacja, Armatura Sanitarna:

Daniel Ostaszewski
tel: 85 663 7937
daniel.ostaszewski@benmar.com.pl

Architekt wnętrz:

Paulina Sitko
tel: 85 663 79 39
kom: 48 510 963 967
paulina.sitko@benmar.com.pl

Oświetlenie i ogród:

Elżbieta Czarniecka
tel: 85 663 79 38
elzbieta.czarniecka@benmar.com.pl

Benmar przy ulicy 42 Pułku Piechoty 8 w Białymstoku

Kierownik Marketu:

Adam Gołębiewski
tel: 85 66 37 244
adam.golebiewski@benmar.com.pl

Materiały budowlane i chemia:

Adam Gołębiewski
tel: 85 66 37 244
adam.golebiewski@benmar.com.pl

Dział AGD / Ogród / Tapety:

Adam Gołębiewski
tel: 85 66 37 244
adam.golebiewski@benmar.com.pl

Glazura i terakota:

Piotr Chomczyk
tel: 85 66 37 253
piotr.chomczyk@benmar.com.pl

Farby / Lakiery:

Mariusz Frankowski
tel: 85 663 72 55
mariusz.frankowski@benmar.com.pl

Dział sanitarny:

Krzysztof Jaroszuk
tel: 85 66 37 252
krzysztof.jaroszuk@benmar.com.pl

Narzędzia:

Marek Kruszewski
tel: 85 66 37 249
marek.kruszewski@benmar.com.pl

Oświetlenie:

Elżbieta Falkowska
tel: 85 66 37 255
elzbieta.falkowska@benmar.com.pl

Benmar przy ulicy Żwirki i Wigury 25 w Łapach

Kierownik Marketu:

Adam Ossowski
tel: 85 81 41 945
adam.ossowski@benmar.com.pl

Dział AGD / Ogród / Tapety:

Marzena Jachimczuk
tel: 85 81 41 945
marzena.jachimczuk@benmar.com.pl

Narzędzia / Śruby / Kołki / Gwoździe:

Jerzy Darowski
tel: 85 81 41 945 wew. 23
jerzy.darowski@benmar.com.pl

Farby / Lakiery / Glazura / Terakota:

Krzysztof Brzozowski
tel: 85 81 41 945 wew. 22
krzysztof.brzozowski@benmar.com.pl

Dział sanitarny:

Jarosław Perkowski
tel: 85 81 41 945 wew. 22
jaroslaw.perkowski@benmar.com.pl

Dział budowlany / Drzwi i panele:

Sławomir Jankowski
tel: 85 81 41 945 wew. 24
slawomir.jankowski@benmar.com.pl

Dział elektryczny i oświetlenie:

Zbigniew Grzegorczyk
tel: 85 81 41 945 wew. 23
zbigniew.grzegorczyk@benmar.com.pl

Benmar przy ulicy Sidorskiej 102 w Białej Podlaskiej

Kierownik Marketu:

Marek Pietraszuk
tel: 83 344 75 75
marek.pietraszuk@benmar.com.pl

Glazura i terakota:

Arkadiusz Nowicki
tel: 83 344 75 83
arkadiusz.nowicki@benmar.com.pl

Projekty Łazienek:

Radosław Maczewski
tel: 83 344 75 77
radoslaw.maczewski@benmar.com.pl

Materiały budowlane i chemia:

Adam Mrozik
tel: 83 344 75 76
adam.mrozik@benmar.com.pl

Farby / Lakiery / Oświetlenie:

Sylwester Ługowski
tel: 83 344 75 75
sylwester.lugowski@benmar.com.pl

Dział sanitarny:

Jarosław Kołodziuk
tel: 83 344 75 86
jaroslaw.kolodziuk@benmar.com.pl

Dział budowlany / Drzwi i panele:

Marek Grzybowski
tel: 83 344 75 84
marek.grzybowski@benmar.com.pl