Chemia Budowlana

Izohan specjalizuje się w produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Ciężka praca i wytrwałość pozwala jej wciąż wprowadzać to nowsze technologie i rozwiązania, dzięki czemu zyskała miano eksperta jeśli chodzi o hydroizolację i chemię budowlaną. W ofercie Izohan znajdziemy m.in. zaprawy PCC, impregnaty, kleje, piany, membrany PCV, produkty epoksydowe i wiele innych.

ACRYL-PUTZ to funkcjonująca od wielu lat, uznana na polskim rynku marka oferująca gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań. W ofercie znajdują się sypkie masy do przygotowania podłoża, gotowe gładzie i produkty o specjalnym przeznaczeniu - do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, do spoinowania, czy do usuwania rys i pęknięć. Bogata oferta produktów Acryl-Putz została stworzona z myślą o profesjonalistach, aby ułatwiać im codzienną pracę. Łatwe stosowanie, duża wytrzymałość i występowanie w praktycznych opakowaniach o różnej pojemności – to największe zalety produktów z tej serii, dostępnych również w naszym sklepie.

Polska firma wytwarzająca ponad 260 różnych produktów. Są to międzyinnymi farby wodne, rozpuszczalnikowe i proszkowe oraz pasty barwiące, lakiery, grunty, impregnaty, kleje dyspersyjne polimerowe, rozpuszczalnikowe kauczukowe i polimerowe, bezrozpuszczalnikowe epoksydowe, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb i klejów, pianki montażowe PU oraz wiele innych.

Atlas – ta marka jest znana każdemu Polakowi. Obecna na naszym rynku od kilkudziesięciu lat, jest jednym z liderów jeśli chodzi o tynki oraz systemy dociepleń. Sprawdzone i niezawodne rozwiązania stosowane są zarówno przy termomodernizacji domów mieszkalnych, jak i w budownictwie wielomieszkaniowym i przeznaczonym na cele użyteczności publicznej. Duża dostępność produktów marki Atlas przekłada się na ich częste wybieranie, do czego skłania również atrakcyjna cena artykułów, oferowanych również w naszym sklepie.

Baumit – ten niemiecki producent tynków i systemów dociepleń debiutował na polskim rynku już wiele lat temu. Przez wszystkie lata obecności umacniał swoja pozycję, aby stać się jednym z kilku najczęściej wybieranych producentów tynków, klejów i dociepleń. Dziś większość klientów docenia tę firmę za jej wielki wkład w opracowanie nowych technologii dociepleń, a także atrakcyjne ceny produktów, pozwalające uzyskać najwyższą jakość wykonanych prac, nawet przy ograniczonym budżecie niektórych inwestorów inywidualnych.

Cekol na swoją markę pracuje od ponad 30 lat. W tym czasie udało mu się zaoferować jedną z pierwszych w Polsce profesjonalnych zapraw klejących. Marka zasłynęła też swoją białą masą szpachlową. To właśnie nawiązując do tej marki powstało słowo "ceklowanie" oznaczające wyrównywanie ścian. Obecnie firma ma w swojej ofercie ponad 40 różnych produktów m.in. tynki, gipsy, zaprawy, gładzie, kleje, grunty i wiele, wiele innych. 

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie.

Jeśli remont i budowa - to tylko z produktami Dolina Nidy. Wysoka jakość, trwałość i bogata oferta to najlepsza wizytówka tej firmy. Marka wciąż wprowadza mnóstwo nowości, by móc zadowolić jeszcze większą rzeszę klientów. W jej asortymencie znajdziemy m.in. tynki, grunty, podkłady, gładzie czy kleje.  Wyroby produkowane przez firmę powstają z wysokiej jakości kamienia gipsowego.

HartzLack oferuje swoim klientom impregnaty do drewna, oleje zewnętrzne, lakierobejce, farby dekoracyjne i produkty uzupełniające. Nowoczesne rozwiązania i najlepsze receptury sprawiają, że oferowane produkty wyróżniają się skutecznością działania i szybko podbiły serca klientów. HartzLack to ekspert w dziedzinie parkieciarstwa. Dzięki stosowaniu lakierów opartych na czystej żywicy poliretanowej ma w swoim asortymencie produkty, które zapewniają najlepszy wygląd parkietu, który będzie zachwycał latami.

Izolex posiada najszerszą ofertę w branży hydroizolacji, którą uzupełnia bardzo szeroki wachlarz produktów z zakresu chemii budowlanej, dzięki czemu możemy zaproponować  bardzo wiele rozwiązań systemowych wspierających projektantów i wykonawców na każdym etapie powstawania inwestycji.

Producent nowoczesnych materiałów budowlanych. Asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane.

Mapei jest światowym liderem w produktów klejów oraz produktów chemicznych przeznaczonych dla budownictwa. Firma wytwarza tylko w Polsce ponad 420 tys. ton produktów proszkowych rocznie. Przedsiębiorstwo wielokrotnie otrzymało nagrodę Budowlana Marka Roku, co świadczy o doskonałej ofercie tej marki. Producent oferuje m.in. produkty do montażu płytek, posadzek i wykładzin, domieszki do betonu czy systemy ociepleń.

Marka własna grupy Patio Color oferująca szeroką gamę chemii budowlanej, systemy dociepleń, piany, silikony, kleje, farby i lakiery.

Firma oferująca produkty na bazie kredy, dolomitu, gipsu i cementu, służących do wykańczania wewnętrznych i zewnętrznych ścian budynków.

Sopro oferuje swoim klientom kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Firma skupia się na realizowaniu swojej strategii i postawionego celu, jakim jest produkcja na najwyższym poziomie. Liczne badania i kontrole jakościowe, certyfikaty itp. dają pewność, że firma spełnia oczekiwania odbiorców. W ofercie Sopro znajdziemy m.in. szpachle, zaprawy, fugi, kleje, uszczelnienia, środki do czyszczenia i impregnacji i wiele innych.

Jeśli chodzi o jakość - Stabill nie uznaje kompromisów. Konsekwentna polityka jakościowa zaowocowała doskonałą ofertą zadowalającą klientów. Firma stawia też na surowce, z których korzysta - muszą być bezwzględnie najlepsze. Tylko jej zdaniem zapewni produkcję chemii budowlanej, której na próżno szukać gdzieś indziej.

W bogatej ofercie marki STEGU można znaleźć kamień dekoracyjny, płytki cegłopodobne, kamień naturalny oraz panele drewniane (Wood Collection). Szeroki wybór odcieni i tekstur pozwala na dobór płytek odpowiednich do każdego stylu wnętrzarskiego i architektonicznego.

Siniat jest producentem wszystkich rodzajów materiałów, przeznaczonych do suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Kompleksowe rozwiązania firmy Sinat dedykowane są profesjonalistom z firm budowlanych i remontowych, jak również użytkownikom indywidualnych. W ofercie firmy odnaleźć można zaprawy klejowe, masy szpachlowe, gładzie, a także kleje i uszczelniacze akrylowe. Użytkowanie produktów Sinat pozwala uzyskać najlepsze efekty pracy, przy stosunkowo niedużych nakładach finansowych.

BESTON professional to najwyższej jakości:
• silikony,
• kleje,
• oraz pianki,
przeznaczone do stosowania przy pracach budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Oferta kierowana jest zarówno dla firm budowlanych jak i użytkowników indywidualnych. Oferta firmy Beston jest sukcesywnie rozszerzana o nowe produkty, które również pojawiają się w naszym sklepie. Jeżeli chcą Państwo być na bieżąco z rynkowymi nowościami firmy Beston, zapraszamy do odwiedzania sklepów sieci Benmar. Zapewniamy w największym wyborze i najkorzystniejszych cenach asortyment producenta Beston.